Wynik badania MR u 31-letniej osoby

Mam 31 lat. Po przeprowadzonym rezonansie otrzymałem wyniki: - wieloogniskowe zmiany o charakterze niedokrwiennym w zakresie CUN; - nieznacznie poszerzony pień płucny; Ponadto męczą mnie zawroty głowy. Chciałbym zapytać jaka może być przyczyna i jak powinno wyglądać leczenie tych zmian. Czy są to groźne zmiany.

Magdalena StusiĹska

Poszerzony pień płucny nie powinien być powodem do zmartwienia. Zmiany o charakterze niedokrwiennym to takie które już powstały jakiś czas temu- potrzeba dalszej diagnostyki aby określić ich przyczynę.