Wynik badania MT przysadki mózgowej
Co oznacza to w badaniu MR - przysadki mózgowej Sygnał płata przedniego przysadki niezupełnie jednorodny po dożylnym podaniu kontrastu, co może sugerować zaburzenia czynnościowe ?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Może to oznaczać iż różne grupy komórek różnie działają w przysadce. Proszę w powyższym wynikiem udać się do endokrynologa.