Wynik badania na przeciwciała przeciw toksoplazmozie w 14. tygodniu ciąży

Analiza wyniku badania na przeciwciała w toksoplazmozie Witam! Jestem w 14 tyg ciąży proszę o zinterpretowanie moich wyników na toksoplazmozę. pierwsze badanie IgG >650 IgM 3.68 awidność 0,21 i IgG 1382,00 a drugie badanie które właśnie odebrałam to IgG >650 IgM 2,63 awidność 0,20 i IgG 2114,00. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Sama nie wiem co sądzić o tych wynikach,bo są bardzo dziwne.

Piotr Pilarski

Wynik wskazuje najprawdopodobniej na świeże zakażenie toksoplazmozą. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.