Interpretacja wyników na toksoplazmozę w 14. tygodniu ciąży

Witam! Bardzo proszę o interpretację wyników na toksoplazmozę, bo sama już nie wiem co myśleć. Jestem w 14tyg ciąży pierwsze badanie na tokxo wykonałam 7.04 wynik: IgG->650, IgM-3.68, awidność 0.21 i IgG 1382.00 skonsultowałam się z wynikami w szpitalu chorób zakaźnych i zaproponowano mi jeszcze raz wykonanie badań, które zrobiłam 29.04 wynik: IgG->650, IgM-2.63, awidność 0.20 i IgG 2114.00 bardzo proszę o odpowiedź! Strasznie się martwię, że już jest za późno na leczenie :( dziwne te wyniki...

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, nie pisze Pani po jakim czasie powtórzono badanie- jednak wyniki raczej nie sklaniają ku konieczności rozpoczynania leczenia.