Wynik badania per rectum oraz polipus hyperplasticus

Prosze o interpretację okolica odbytu prawidłowa per rectum prawidlowe obejrzano cale jelito prawidłowa zastawka Bauhina w miejscu ujścia kikuta wyrostka robaczkowego zmiana polipowata 2cm I szerokości 0,8mm o zaczerwienionym szczycie do ewentualnejpolipektomii w warunkach szpitalnych w odbytnicy na 18 cm płaski polip 3mm usunięty kleszczykami (wynik badania polipus hyperplasticus) Dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W badaniu została wykryta zmiana w obrębie kikuta po usunięciu wyrostka, która może wymagać usunięcia. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.