Wynik badania piersi 40-letniej kobiety do analizy

proszę o interpretacje wyników. Piersi o utkaniu typ III, tłuszczowa gruczołowym, prawa: BIRADS I, lewa: Na pograniczu utkania sutka ale jeszcze w ogonie Spensea obecny jest wewnątrzsutkowy węzeł chłonny wielkości 10x5 mm.Inny wewnątrzsutkowy węzeł chłonny obecny jest obwodowo na godzinie4 i ma wielkość 8x3,5mm. poza tym bez zmian ogniskowych, litych czy cystycznych. bez patologicznego poszerzenia przewodów mlekowych. BIRADS III.Lekarz powiedział ze nie mam powodów do zmartwień. czy wchłoną się?

Nie przepowiadam przyszłości i nie wiem , czy się wchłoną , ale proszę być pod stałą opieką lekarza prowadzącego , zż