Wynik badania płuc i zmiany o charakterze włókniasto-guzkowym

proszę o interpretacje wyniku badania w obu płatach górnych i około wsnekowych dosc dobrze wysycone zageszczenia zmiany moga mieć charakter włókniasto-guzkowy utrwalony wneki opłucne wolne serce lewokomorowe pozatym pola płucne bez zmian

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim wynik powinien zostać oceniony w oparciu o dane kliniczne. Ze względu na opisane w wyniku nieprawidłowości najpewniej będzie Pani wymagała rozszerzenia diagnostyki pod okiem specjalisty pulmonologa.