Wynik badania po resekcji tarczycy i ucisk w gardle

Kikut pr,19\20\67 płat lewy15\11\46w całosci przebudowany guzkowo ciesn niewid,kikuty o niejednorodnej obnizonej echo,w całosci przebudowane przez zlewajace sie wzajemnie zmiany ogniskowe bardzo zywy znacznie wzmozony przepływ nacz,badanie Cf niewidoczny miaz tarcz,przysłoniety przez kodowane kolorem płyny nacz,wezły niepowiekszone,tsh3,6 samoistnie spada bez brania leków od pół roku,A-TPO-0,8 anty-TG-6,4 jestem 10 lat po wycieciu tarczycy,teraz mam jakies zalegi w gardle i lekki ucisk,Prosze...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie kikutów tarczycy. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.