Wynik badania poziomu FSH i LH a ciąża

Proszę o interpretację wyników FSH wynik w surowicy 21,18 LH 36,92 ESTRADIOL 223,14 mam 55lat ostatnie 3miesiączki z przerwami ok.3miesięcy a ta od 3-11maja to takie większe plamienie w tym czasie tj.od5do 11maja nie zabezpieczałam się czy możliwa jest ciąża

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Dla pewności proponuję wykonać test ciążowy, ale prawdopodobieństwo ciąży jest raczej bardzo niskie.