Wynik badania poziomu testosteronu a skąpe miesiączki

Wyniki estradiol 17-beta 196 testosteron(nmol/l) 1,05 LH(U/I) 5,86 czy to są dobre wynik hormonow choruje na hiperprolaktynemoe PRL bez metocloplamidu wynosi 461, po 120 minutach z metocloparamidem 10mg 2857.8 czy powinnam zrobić jakieś jeszcze badania jak wyleczyc? prolaktyne mam skąpe miesiaczki i nie wiem z jakiego powodu Czy jestem bezpłodna? jak ocenic stan

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badania. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.