Wynik badania prolaktyny, trójglicerydów i cukru

Witam, Proszę o interpretację wyników. Prolaktyna 52 ng/ml norma 4,8-23,3. Trójglicerydy 214,6 norma 35.0-160.0 martwi mnie ten wynik, ważę 54 kg przy 169 cm, nie jem tłustego. Cukier 98,1 norma 70.0-99.0. Tsh 2,42 , ft4 0.74 norma 0.93 - 1.71. Insulina po 2 godz, po 75 g 41,2 norma 2,6-24,9. Dokucza mi straszny apetyt na słodycze, tak jakby organizm się czegoś domagał, nie czuje w ogóle ciepła cały czas jest mi zimno, mam zimne dłonie,strasznie niskie ciśnienie. Czy mogę być na coś chora ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.