Wynik badania rezonansem kręgosłupa krzyżowego do analizy

Mój rezonans kręgosłupa krzyżowego,mam 57 lat,na poziomie L1/2 i L4/5 niewielkie uwypuklenia krążków m-ku tyłowi.Na poziomieL5/S1-niewielka centralna protruzja krążka m-kręgowego,zwężającazachyłek boczny prawy i przylegająca do prawego korzenia S1.Os kregosłupa zachowanaWorek oponowy stożek rdzenia i korzenie ogona końskiego w normie .W kanale krzyżowym S2-S4 torbiel oponowa 6 cm o znacznym ścieńczemiu trzonow krzyżowych,wpukląca sie do prawego otworuS2/3,zwężajaca zachyłek boczny prawy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.