Wynik badania RTG i skupisko zmian mikroguzkowych

Witam wynik badania RTG nad lewa kopula przepony widoczne jest niewielkie skupisko zmian mikroguzkowych Czy to cos groznego?

Dzień dobry,

Celem dokładniejszego określenia rodzaju zmian warto rozważyć wykonie tomografii komputerowej, a najlepiej jeszcze zdjęcie rtg pokazać swojemu lekarzowi, aby stwierdził, czy rzeczywiście istnieje taka konieczność.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz