Interpretacja RTG i zmiana włóknista

Prosze o interpretacje rtg; zmaina wloknista pod lewa kopula przepony, w kwietniu infekcja bralam zamur, w maju nawrot choroby bralam sumamed po czym brak poprawy zlewne poty,slabosc,dusznosc odkrztuszanie duzej ilosci ciagnacej flegmy,brak apetytu,stany pidgoraczkowe do 38stopni ,teraz mialam rtg pluc, moj stan zdrowia jest zly,prosze o pomoc co mi dolega,co wskazuje rtg pluc

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, sądzę, że wykonanie TK. Proszę udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsz epostępowanie.