Co oznacza wynik RTG płuc 57-letniej osoby?

Dzień dobry.Prosze o opis wyniku RTG pluc.M.wiek 57.pola płucne o wzmożonym rysunku naczyniowym.Zmiany włókniste okolooskrzelowe epokach dolnych obydwu pluc.,większe po stronie prawej.Aorta wydłużona miazdzycowa. Sylwetka serca w okolicach normy RTG.Karty p/z wolne.Prawa kopuła przepony dwulukowa. B.Prosze o komentarz Dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u lekarza zleającego powyższe badanie i rozszerzenie diagnostyki w warunkach POradni Pulmonologicznej. a jakie są objawy?