Prośba o interpretację wyniku RTG 70-letniej kobiety
Proszę o interpretację wyniku RTG 70 - letniej kobiety. Lewa kopuła przepony zwiotczała, wyżej ustawiona, podparta przez bańkę żołądka i zgięcie śledzionowe okrężnicy. Pola płucne pasmami zwłóknień o nieco wzmożonym rysunku naczyniowym. Pasmo niedodmy płytkowej nadprzeponowo w płucu lewym. Serce w normie Aorta wydłużona szersza.

KOBIETA, 71 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne bezpośrednie badanie aby moc coś więcej powiedziecoraz łącznie zinterpretować wynik powyższego badania. Po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze badanie.