Wynik RTG płuc u 60-latki
rtg pluc zmniejszenie przejrzystości lewego dolnego pola płucnego pola płucne zmian ogniskowych brak przepona i katy wolne,prawa kopula przepony wyżej ustawiona sylwetka serca powiekszona ,blaszki wapniste w luku aorty

KOBIETA, 60 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
90 poziom zaufania
Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem zlecającym wykonanie badania / lek. rodzinnym, zmiany mogą świadczyć o zapaleniu płuc, jednak dalsza interpretacja musi być oparta o badanie kliniczne.