Wynik badania RTG płuc i klatki piersiowej u 52-latka
Wynik badania RTG :Płat żyły nieparzystej,nieco zagęszczeń około oskrzelowych przywnękowo po stronie prawej,zagęszczenia miąższowe przy koniuszkowym,krążenie płucne bez zastoju,serce w normie,aorta nieco poszerzona,wnęka prawa zaokrąglona. Mam 52 lata od 10 nie palę ,wyniki krwi idealne ,badania u kardiologa i neurologa też w porządku, proszę o pomoc w zrozumieniu tego opisu , co dalej robić . Z góry dziękuję i pozdrawiam .

MĘŻCZYZNA, 53 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Wynik w granicach normy, zmiany w płucach mogą świadczyć o przebytym zapaleniu płuc lub być konsekwencją palenia papierosów.
Pozdrawiam