Wynik badania szpiku kostnego 22-letniej osoby

interpretacja badań szpiku -szpik przeciętnie bogato-grudkowy i -komórkowy.W obrębie właściwych układów krwiotwórczych nie stwierdza się istotnych zmian, szczególnie odmłodzenia w ukł.granulocytarnym. nieliczne erytroblasty wykazują zaburzenia hemoglobinizacji.odczyn ze str. niebieskich makrofagów.mama ma 56 lat, walczy z CML od 2 lat. została wykryta na poczatku rozwoju.Znowu zmienili jej lek, obencie przyjmuje Nibix. Przeczytałam, ze stosuje się go w przełomie blastycznym.Jak to interpretować?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, należy się udać do lekarza prowadzącego celem dokładnej interpretacji badania. Wynik nie wskazuje jednak na poważne obecnie zaburzenia w szpiku kostnym. Pozdrawiam