Wynik badania USG jamy brzusznej 19-latki
Co oznacza wynik badania USG jamy brzusznej? Jest napisane, że wszystko jest w normie i tak jak powinno być tylko nie rozumiem ostatniego zdania, a brzmi ono "Pęcherz moczowy gładkościenny. - ślad płynu w zagłebieniu odbytniczo-macicznym. Czy to coś złego ?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Niewielka ilość płynu w w/w zagłębieniu przy braku dolegliwości klinicznych nie powinna Pani niepokoić. Może ona być związana z jakimkolwiek stanem zapalnym lub np. owulacją.