Wynik badania USG piersi u 33-latki
Witam byłam na usg piersi w sumie wynik wyszedł ok Piersi o budowie gruczołowo- tłuszczowej bez zmian podejrzanych o złośliwość w badaniu usg. W ogonie Spence''a piersi lewej wewnątrzsutkowy węzeł chłonny śr.10mm -US BI-RADS2,dostałam odpowiedz na to pytanie że nie mam się czym martwić że należy pamiętać żeby usg robić w tej samej fazie cyklu między 5 a 10 ja to usg zrobiłam przed okresem to wogóle jest moje pierwsze usg

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na zmianę łagodną. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.