Piersi o budowie gruczołowo- tłuszczowej

Witam dzisiaj byłam na usg piersi w sumie wynik wyszedł ok Piersi o budowie gruczołowo- tłuszczowej bez zmian podejrzanych o złośliwość w badaniu usg. W ogonie Spence''a piersi lewej wewnątrzsutkowy węzeł chłonny śr.10mm -US BI-RADS2 Lekarz uspokajał mnie że nie mam się czym przejmować że to taka budowa anatomiczna, że nie potrzeba dodatkowych badań ani biopsji ale mam się zgłosić za rok na kontrole, czy rzeczywiście na razie nie mam się czym martwić? bardzo proszę o odpowiedz

Warto pamietac, żeby USG robic w tej samej fazie cyklu, miedzy 5-10 dniem