Wynik badania USG przezciemiączkowego 4-miesięcznego niemowlęcia
witam synek (prawie 4miesiące) miał robione usg przezciemiączkowe wynik-w strefie rozrodczej lkb 5-6mm torbiel,oraz przymózgowe przestrzenie płynowe poszerzone do 8mm. co to oznacza? wizytę u neurologa mamy dopiero 14marca. proszę o odpowiedź pozdrawiam

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Poszerzenie przestrzeni płynowych może oznaczać, że płyn mózgowo rdzeniowych zbiera sie tam i nie może odpłynąć, jednak nie zawsze musi to oznaczać poważny stan.