Wynik badania USG stawu kolanowego i ból

Witam mój wynik - W badaniu USG stawu kolanowego bez wysięku w zachyłku nadrzepkowym. Łąkotka boczna zarys prawidłowy. LCL więzadło o przebiegu i przyczepach zachowane i prawidłowe. Łąkotka przyśrodkowa obraz trzon i róg tylny widoczne linie pęknięć. MCL bez zmian. Chrząstka na kłykciu bocznym i przyśrodkowym chondromalacja II stopień CYSTA BACKERA 1X1 CM. Mam pytanie czy te wyniki wyślą mnie na operację czy może ból jest następstwem mojego upadku 28-10-2014r. i przejdzie po jakimś czasie?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie i łącznie z nim przeanalizować wyniki badań. Proponuje udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.