Wynik badania USG tarczycy 32-latki do analizy
Robione USG tarczycy i badanie hormonów: TSH : 4,700 uIL/ml, FT 3 : 3,24 pg/ml, FT 4 : 1,05 ng/dl Oba płaty tarczycy niepowiększone, niejednolicie echogenne, wykazujące obecność drobnych zmian hypoechogennych o charakterze torbielek, nie przekraczających 5 mm, liczniejsze w lewym płacie. W dolnym biegunie płata prawego lita zmiana hypoechogeniczną, około 5 mm. Obrys obu płatów regularnie ostre. Cieśń niepogrubiała. Czy to bardzo pilne? endokrynolog za 8 miesięcy!

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Z opisu wynika, że zmiana nie ma charakteru złośliwego.
Pozdrawiam.