Wynik badania w kierunku toksoplazmozy w ciąży i posiadanie kotów

witam jestem w 11 tygodniu ciąży, mam również w domu 2 koty (są tylko w domu ). Przed ciążą robiłam badania na toksoplazmoze . moje wyniki to PRZECIWCIAŁA w kl. IgG 4,00 GDZIE WYNIK dodatni to 3,0 i powyżej CO TO ZNACZY ? wizyte u lekarza mam za niecałe 2 tygodnie . Niewiem co robic....przekładać wizyte jak najszybciej . bardzo proszę o odpowiedź

Przed wizytą dorobić sobie p/c Toxo w klasie IgM (IgG to za mało) i dopiero z wynikiem udać się do swojego ginekologa. Pozdrawiam