Wynik badania witaminy B12

witam zrobilem badanie witaminy b12 i wynik to 678,8 a max jest 663 czy jest to wynik w normie ? czy moze być to p;owod mojego zlego samopoczucia, sennosci i braku energii ?

Lek. Tomasz Budlewski

jest to niewielkie odchylenie od normy i nie sądzę aby miał wpływ na objawy. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.