Wynik betaHCG na poziomie 0,1 a prawdopodobieństwo ciąży

Chciałam zapytać, ostatni okres miałam 4 listopada, kochałam się z mężem jeden raz 10 listopada, dzisiaj zrobiłam badanie beta hcg i wynik jest 0,1, czy jest możliwość że jestem w ciąży?

Magdalena StusiĹska

U mężczyzn i u kobiet, które nie spodziewają się dziecka poziom hCG we krwi powinien wynosić mniej niż 5 IU/L - nie podaje Pani niestety w jakich jednostkach jest Pani wyniki. Wynik HCG można powtórzyć- jeśli nie rośnie nie jest Pani w ciązy, lub wykonać po prostu test ciążowy dostępny w aptece.