Wynik betaHCG potwierdzający ciążę a wizyta u ginekologa

Witam czy jesli test beta hcg zrobiony na wlasny rachunek potwierdzi ciaze to czy warto isc do ginekologa 14 dni po spodziewanej miesiaczce czy lepiej jescze zaczekac?
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Jeśli wynik beta-hCG potwierdzi ciążę, zdecydowanie może Pani się już udać na konsultację do specjalisty ginekologa. Naprawdę nie ma na co czekać, gdyż odpowiednio wczesne rozpoczęcie prowadzenia ciąży zwiększa szansę na powodzenie.