Wynik bHCG 30 i termin miesiączki

Witam, niestety mam problem z prawidłowym odczytaniem wyniku beta hcg. Ostatnia miesiączka była 13.10.2014. W dniu dzisiejszym zrobiłam ww. badanie, a wynik to 30. Mam nadzieję, że dobrze wnioskuję, że jest to ciąża ale nie wiem który to może być tydzień. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Określenie tygodnia ciąży jest możliwe na podstawie obserwacji wzrostu HCG, a bardziej na podstawie 1 dnia ostatniej miesiączki lub wyniki badania USG. W celu potwierdzenia ciąży proszę udać się do ginekologa.