Wynik boreliozy i ukąszenia przez kleszcza

Mój wynik-boleriozaIgG9(ICO-9;S21) 0,52 czy to na pewno borelioza.Ukąsił mnie kleszcz lipiec 2014bez zaczerwienień.Byłam u lekarza i przepisał antybiotyk oraz dał skierowanie do przychodni chorób zakażnych.Martwi mnie ponieważ mam problemy z tarczycą.Proszę o pilną odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę postępować wg zaleceń lekarza prowadzącego, tj. przyjąć antybiotyk oraz udać się do specjalisty chorób zakaźnych.