Wynik CEA i CA u 56-latki po wycięciu raka esicy 6. miesięcy temu

Witam . Kobieta 56 lat po wycięciu raka esicy 6 miesięcy temu . Stwierdzono powiększone węzły chłonne i wieloogniskowe zmiany meta na wątrobie. Czuje się bardzo dobrze , nie odczuwa żadnych dolegliwości. Poddana chemioterapi paliatywanej FOLFIRI . Po sześciu wlewach co dwa tygodnie wynik CEA 3,1 , CA 19-9 91. Czy to znaczy że choroba postępuje ? Co dalej robić w kierunku wyleczenia i czy szanse na długie przeżycie są duże ?

Należy porozumiec się z lekarzem prowadzący, ,który może porównać wyniki obecne z wynikami z wcześniejszych badań, to pozwoli na ocenę dalszych szans