Wynik CMV w 9. tygodniu ciąży

Witam, Wynonałam badania na CMV w 9 tygodniu ciąży niestety oba wyszły dodatnie. Wczoraj odebrałam wynik awidnośći CMV Igg: 0.55 (normy <0.400 niska, 0,400 - 0,650 nieokreślona, >0,650 wysoka) co to oznacza? Czy jestem bezpieczna co z moim maleństwem skończyłam właśnie 10 tydzien ciazy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wynik badania nie potwierdza ani nie wyklucza infekcji. Wskazana jest wizyta u lekarza prowadzącego ciążę.