Wynik EEG i myśli samobójcze

Mam myśli samobójcze. Chodzę już do specjalisty, ale na jedną 10-30min wizytę trzeba czekać nawet kilka miesięcy. Chciałbym się dowiedzieć co w praktyce znaczą wyniki EEG: słabe zmiany w okolicach ciemieniowo-czołowych, lateryzacja lewopólkulowa, brak regularności w falach theta, tendencję do napadowości. Ale jeśli to kłopot to nie muszę wiedzieć.

Dzień dobry, nie pisze pan jaki to specjalista, prawdopodobnie lekarz psychiatra, skoro pisze pan o myślach samobójczych. Warto, aby poszukał pan także pomocy psychoterapeutycznej. Oraz by wyniki te wyjaśnił panu lekarz, który zlecił badanie. Proszę o to zapytać i zdecydowanie prosić o odpowiedź. Ma pan prawo wiedzieć. Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, o odpowiedź na to pytanie proszę poprosić lekarza psychiatrę. Proszę również jak najszybciej skontaktować się z psychologiem - psychoterapeutą i rozpocząć psychoterapię.Pozdrawiam.

Witam.W przypadku myśli samobójczych najlepiej gdyby zgłosiła się Pani do najbliższego Ośrodka Interwencji Kryzysowej.Pozdrawiam