Wynik EKG u męża skarżącego się na ostre bóle serca

ekg hr47,rr1260,ors87,ot433,otc385,p98,po132,os36,os6,s6. to jest wynik ekg ,maz skarzyl sie na ostre bole w lewej stonie serca i bolala go reka lewa jak by dretwiala mial podwyzszone cisnienie145, 95, byl blady po twarzy lekarz przepisal mu tzlko magne56i nimesil dawkowanie 1/1,, cz to sos powaznego bo nic niepowiedzial co to za choroba...

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Na podstawie podanego samego opisu EKG, bez możliwości obejrzenia zapisu badania nie można postawić jakiegokolwiek rozpoznania. Przede wszystkim Pani mąż powinien skontaktować się z kardiologiem, wykluczyć należy chorobę wieńcową.