Puchnięcie w klatce piersiowej i bóle serca

Od kilku lat codziennie czulem takie puchniecie po lewej stronie, kolo serca,nad sercem to trwalo okolo od 8 lat.Od okolo 3 miesiecy biore blumag jedyny i puchniecie ustalo czasami czuje lekkie puchniecie ale teraz za to mam lekkie bole serca i w okolicy serca obojetnie czy siedze i nic nie robie teraz jestem w angli i 1 miesiac temu robilem badania cisnienie krwi,ekg i badanie krwi i lekarz powiedzial ze wszystko w normnie.lekarz mi przepisal propranolol tylko nie wiem czy to brac

Aleksander Ropielewski

Ja również nie wiem, ponieważ mam za mało informacji i brak możliwości przeprowadzenia badania i analizy dotychczas wykonanych badań. Objawy są mało specyficzne i jedyne co mogę doradzić w tej sytuacji to zaufać lekarzowi.