Uczucie chłodu w klatce piersiowej

witam serdecznie,niepokoi mnie fakt odczucia w klatce lekkiego chlodu tzn nie w mostku tylko gorna czesc klatki ponad biustem czasem po lewo czesciej po prawej stronie,czasem jakby ucisk byl lewej strony kolo pachy ale nei w mostku niby boli ale lekko czasem cos zakluje w innym miejscu.4 tyg temu mialam EKG,badania krwi wszystko dobrze.wczoraj tez bylam u lekarza cisnienie badal dobrze osluchal serce tez dobrze.dodam ze mam polpasca ale na brzuchu.czy to nerwica?lub kregoslup?dziekuje serdecz

Witam,
z perspektywy psychologicznej zachęcam do podjęcia kontaktu z terapeutą i podjęciem pracy nad dolegliwościami psychosomatycznymi,w której objawy ze strony serca można zdiagnozować oraz uspokoić poprzez dotarcie do ich emocjonalnego podłoża.Dopóki mówimy o nich językiem wyłącznie medycznym/dolegliwości sercowe/,będą się uzewnętrzniały jako fizyczny ból,tak więc dopóki nie są jeszcze uszkodzeniem większego stopnia,zachęcam do podjęcia kontaktu z psychoterapeutą.
Pozdrawiam serdecznie.