Wynik gastroskopii i ciągnący ból w szyi po stosowaniu leków

Proszę o interpretacje badań: "Przełyk zarumieniony w dolnej części. Linia Z na górej granicy fałdów żołądkowych. Wpust rozpulchniony, z polipowato obrzęknietym fałdem; szczelny na wprost i w inwersji. Jeziorko śluzowe przezierne. Błona śluzowa  żołądka nieznacznie zarumieniona. " Po stosowaniu inhibitorów pompy protonowej jak i diety (~2 miesiące) wciąż odczuwam dyskomfort przełyku oraz "ciągnący" ból w szyi, dyskomfort po posiłkach, uczucie ciężkości.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza gastroenterologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.