Wynik gazometrii, poziomu elektrolitów i morfologii krwi

Witam , w związku z niskiem pulsem ,uczuciem zmęczenia , trudności w oddychaniu i bólem w sercu zrobiłem kilka badań. Gazometria wyszła w normie poza pO2 68 norma75-100 , następnie elektrolity gdzie potas i wapń (nie jadam nabiału ze wzgledu na uczulenie)lekko ponad normę , morfologia w normie poza BASO% 1,5norma 0-1 , MCH 32 norma 27-31,RDW 10,7 norma 11,6-14 . Badania tsh w normie kreatynina w normie . Do jakiego mam sie zgłosić specjalisty o ile wymagają tego moje wyniki. Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety w opisie podał Pan tylko wybiórcze wyniki, co właściwie wyklucza możliwość ich wiarygodnej interpretacji. Proszę bowiem pamiętać, że interpretacja badań obejmuje nie tylko analizę poszczególnych wartości, ale także wielu zależności. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zinterpretuje badania w oparciu o pełny wywiad, badanie fizykalne oraz dane z historii choroby.