Wyniki badania gazometrii

Dzień dobry. Proszę o informację o czym świadczą poniższe wyniki badania gazometrii ( zwłaszcza poniżej normy BEecf i BE (B) oraz na granicy normy p02 i HCO3-akt ph 7,42 pCO2 35,4 pO2 65,7 HCO3-akt 22,5 BEecf -2,00 ( norma -3,00 do3,00) BE(B) -1,4 ( norma-3,0 do 3,00) Saturacja .

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz pełen wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.