Wyniki badania krwi u aktywnego fizycznie 19-latka

Witam mam pytanie odnośnie wyniku badania krwi. Co oznacza : Hematokryt 40,8 norma to 42,0-52,0 EO%(ICD9:32) 6,9% norma to 0,0-6,0 LYMPH# 3,9 norma to 1,0-3,7 EO# 0,6 norma to 0,0-0,4 Chcę dodać że trenuję bieganie zawodowo 5x treningów w tygodniu. Mam 19 lat 176 cm, waga 59kg. Z góry dziękuję za pomoc. Pzdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by wiarygodnie zinterpretować podane, wybiórcze wyniki. Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który oceni pełną morfologię w oparciu o dane kliniczne.