Wynik glukozy po obciążeniu i wskazania do wykonania dodatkowych badań

Co powinnam zrobić jeśli glukoza po obciążeniu wyszła 2,14 ? czy powinnam iść do diabetologa, i jakie ewentualnie badania wykonać

Skonsultować się z lekarzem, który kierował Panią na badanie. Takie zjawisko może mieścić się w zakresie fizjologii ale świadczyć rownież może o pewnych zaburzeniach regulacji poziomu glukozy.