Wynik histopatologiczny po usuwaniu zrostów na jelicie i torbieli okołojajowodowych

W grudniu miałam usuwane zrosty na jelicie i torbiele okołojajowodowe dziś odebrałam wynik histopatologiczny i nie wiem czy się martwić czy nie Wynik badania Stis serosa -A ( M- 33770) stis follicularis -B (M- 33500) A torbiel ok 1cm B wycinek z jajnika prawego- 3 torbielowate fragmenty do 1cm I czy leczy się te torbiele czymś? Bo od ponad miesiąca biorę lekki mocne przeciwbólowe bo bolą mnie plecy ortopeda i neurolog twierdzi ze jest lekka skolioza i dyskopatia.

Wynik przepisany jest bardzo niedokładnie!!! - nie mogę więc udzielić odpowiedzi!!! Proszę omówić wszystko z lekarzem prowadzącym!!! zż