Wynik i interpretacja badania piersi z torbielami

Witam prosze o zinterpretowanie wyników mojej mamy. Piersi o utkaniu tłuszczowo gruczołowym. W piersi prawej uwidoczniono kilka rozsianych torbieli o wielkosci do 6mm. W tej piersi na godzinie 9-10 uwidoczniono 3 hypoechogeniczne guzki ułożone linijnie dosć głęboko na mięśniu piersiowym wielkość 7mm, 5mm i 4mm- FA?. W piersi lewej na godz 9 uwidoczniono guzek hypoechogeniczny zbliżony echogenicznością do zrazików tłuszczowych wymiar 16mm na 7mm W tej piesi na godz3 obwoidowo obecny jest węzeł chłonny wewnątrzsutkowy wymiar 9mm na 5mm. W okolicy pachowej lewej dość duży węzeł chłonny wymiary 24 mm na 9mm z pogrubiałą warstwą korową. W tkance przedniej ściany klatki piersiowej uwidoczniono guzek hypoechogeniczny wielkosci 11mm-kaszak.

W opisie nie podano żadnej niepokojącej informacje, Także jedynie wskazane jest uzupełnienie diagnostyki o mammografię, a kontrolne USG za ~3 mce - obserwacja m.in.węzła chłonnego (rozumiem, że w badaniu klinicznym nie ma odchyleń).