Wynik morfologii krwi i pojawianie się siniaków

Wyniki morfologi mam w normie poza MCH (norma 27-32, poziom 33,1), PLT (norma 150-450, poziom 132), PCT (norma 0,1-0,4; poziom 0,1). Chorowałam na anemie,niedobór żelaza i wit. B12. Choruje na endometriozę i łuszczyce.Brałam przez rok depoprowe, stosuje maści kortykosteroidowe. Zaczęły pojawiać mi się siniaki. Łatwo się męczę, mam niskie ciśnienie krwi i często budzę się w nocy zlana potem. Czy wszystkie moje objawy nie są spowodowane jednym schorzeniem i w jakim kierunku powinnam się przebadać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wyniki badań wymagają oceny przez specjalistę hematologa Do poradni hematologicznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.