Wynik MR głowy 33-latka do analizy

Witam, chciałabym prosić o opinię na temat badania MR głowy mężczyzny lat 33. w okolicy potylicznej prawej półkuli mózgu ognisko płynowe o wym. ok 6X4 mm. poza tym mózgowie bez zmian ogniskowych i bez obszarów nieprawidłowego wzmocnienia kontrastowego.układ komorowy bez cech przemieszczenie i ucisku, nieposzerzony. dodam, że boli go głowa (chyba po uderzeniu które było dawno)i dlatego robiliśmy MR głowy. Jego tata miał glejaka i dlatego się martwimy. proszę o odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Niestety mam za mało informacji o stanie klinicznym pacjenta oraz mozliwości oceny badania rezonansu magnetycznego aby móc stwierdzić co jest powodem zbiorniku płynowego opisanego w badaniu. Sugeruję kontakt z neurologiem.