Wynik MR kręgów szyjnych 57-letniej osoby do analizy
proszę o interpretację : mr kreg. szyj. po discektomii C5-C6 z dostępu przed Caspara 2004 Wysokośc tarcz międzykręg w normie. W odc bad bez cech przepuklin Zmia zwyrod trzonów szyj w postaci wyostrzen ich kraw Zm. zwyrod trzonów szyjnych typu 2 wg Modica ognis stłuszczenia c5-c6 Zmniejszenie rezerwy płyn.przedn i tylnej na poziom-k C5-C6 Na pozi opero C5-C6 osteo tylnodolno- lewob krawC5 syercz dokanałow.zweza lew otw mk,model wor opon uwyp mat tar ku tyl 2mm lewob ogran kost w wy st 14-15

KOBIETA, 57 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Witam serdecznie,
za dużo jest tu skrótów. Opis jest nieczytelny.
Pozdrawiam.