Wynik MR nadgarstka u 39-letniej osoby

Witam. Proszę o opinie na temat wyników MR nadgarstka Nieznaczne grzbietowe podwichnięcie nasady dalszej kości łokciowej z niewielkim wysiękiem w stawie promieniowo-łokciowym dalszym. Od strony grzbietowej, przyleganiu do kości księżycowatej główkowatej i widoczna jest zmiana o charakterze ganglionu wlk. ok. 10x 12x7 mm, która znajduje się pod więzadłem grzbietowym promieniowo-nadgarstkowym i pod prostownikami IV przedziału- nie widać jednoznacznie punktu wyjścia ganglionu w wykonanym bad.

Badanie MRI nadgarstka ujawniło obecność niedużego ganglionu i podwichnięcie lokalne
Ganglion to "wylana" maź stawowa, Moze samo ustąpi, ganglion wchłonie się ?
Odciażenie rąki, unikać wysiłków ręką
Do oceny przez Ortopedę
Pozdrawiam