Wynik MR stawów ramienia
Proszę o pomoc operacja? MR Podwyższony sygnał ścięgna m.nadgrzebieniowego w ok. przyczepu bez przerwania ciągłości - cechy uszkodzenia stożka rotatorów Ist. Sygnał posostałych mięśni i ścięgien prawidłowy.Niewielki wysięk w pochewce ścięgna głowy długiej m. długłowego ramienia.Bez cech wysięku w torebce stawowej. Kaletki nieposzerzone. Obrabek stawowy nieuszkodzony

KOBIETA, 52 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Na podstawie samego opisu badania nie można dokonać kwalifikacji do leczenia operacyjnego. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.