Wynik OB i poziomu glukozy u 38-latki

Mam jeszcze dwa pytania chodzi mi o wynik OB mam 17\48 czy jest wysoki i może być przez zapalenie dróg moczowych? a drugi wynik to glukoza 6,2 [+] czy mam się martwić? proszę o odp: i za wszystkie inne odp: bardzo dziękuję.

OB trochę dziwne zapisany , ale jeśli uznać to za 17mm na godzinę to jest on nieznacznie przyspieszony. Jeśli chodzi o glukozę to jeśli uznajemy że to 6,2 mmol/l, i że badanie było wykonane na czczo to znajduje się ona na granicy normy ( choć + może oznaczać że według wartości referencyjnych metody stosowanej przez laboratorium jest on podwyższony ). Takie wyniki mogą być obecne przy zakażeniu układu moczowego. Proszę skonsultować się z lekarzem który zlecił badania.